• فارسی

با ما بهترین باشید

پروژه های – خشکی

پروژه های – خشکی

برای کسب موفقیت در یک پروژه چاپی و بسته بندی نیاز به مشاوره در خصوص بسیاری از نکات مهم قبل از تولید یک محصول و یا حتی قبل از تصمیم به تولید یک محصول جدید است .
طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراح گرافیک شامل کل فرآیند تجسم و ایجاد گرافیک تصاویر ، آرم ها ، چیدمان ها و عکس ها می باشد. که جنبه های بصری ، کتاب ها ، مجلات ، بسته بندی محصول ، نمایشگاه ها و موارد دیگر را شکل دهید.
چاپ افست

چاپ افست

فن آوری چاپ افست از صفحات معمولاً از جنس آلومینیوم (زینک) ساخته می شود ، که برای انتقال تصویر روی یک "پتو" لاستیکی استفاده می شود و سپس آن تصویر را روی یک کاغذ می چرخانید.
چاپ رول

چاپ رول

چاپ رول مناسب ترین نوع چاپ برای مجموعه هایی ست که مقدار بسیار بالایی از محصولات چاپی دارند، مثل مجموعه های بسته بندی غذایی که لیبل ها و برچسب های روی شیشه که به شکل رول احتیاج دارند.

ارتباط با ما


gmail : info@herochap.com

021-33944607

0912-9533809

آدرس:بهارستان، خیابان ملت، برج بهارستان

درباره ما


مدیران هیروچاپ با بیش از  سال ها سابقه در زمینه خدمات چاپ افست و بسته بندی در سال 1397 اقدام به تأسیس چاپخانه  نمودند. هیرو چاپ همچنین خدمات چاپ افست و دیجیتال ، و تولید جعبه های کم تیراژ و پر تیراژ را هدف کار خود قرار داده و متعهد تضمین کیفیت در جهت خواست مشتری می باشد. تخصص ما به شما این امکان را می دهد تا به بهترین وجه طرح گرافیکی و ایده شما را در کم ترین زمان و بهترین کیفیت تولید و محصول را در اسرع وقت برای شما ارسال نمائیم.

پروژه ها


جعبه
هولوگرام
لیبل PVC
لیبل متالایز
لیبل شیشه ای(ترنسپرنت)
لیبل کاغذی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت هیروچاپ می باشد